Moderní pryskyřičné spárovací hmoty ROMPOX

rompoxCelkový dojem budov a rodinných domů tvoří z velké části jeho okolí. Současný trh nabízí mnoho variant jak prostředí zútulnit a jak mu dodat osobitost a originalitu. Exteriérové dlažby jsou jedním z důležitých pilířů estetického záměru. Můžete zvolit dlažbu z přírodního kamene, instalovat cihelnou pálenou dlažbu nebo možná použijete dlažbu betonovou. Jedno však mají tyto dlažby společné, a to je jejich údržba. Nevzhledné trávy a mechy prorůstající skrze spáry nejsou právě doplňkem, o který byste stáli. Pro tyto případy máme řešení, které vyřeší nejen tento problém - Pryskyřičné spárovací hmoty ROMPOX. Aplikace spárovacích hmot ROMPOX znamená nejen úsporu času, ale do budoucna i peněz. Stačí hmotu nanést, zamést a pak už si jen užívat skvělého pocitu z dobře vykonané práce. Velkou předností spárovacích hmot ROMPOX je zamezení uchycení trav a mechů ve spárách dlažby. Podstatnou výhodou na rozdíl od spár betonových nebo asfaltových je vysoká schopnost propustnosti vody, nevznikají nepříjemné kaluže. Spáry vysypané křemičitým pískem se při čištění vyplavují a písek se při běžné chůzi dostává na plochy, což je nepříjemné zejména v okolí bazénů. Spára vyplněná hmotou ROMPOX umožní i pohodlnou chůzi na vysokých podpatcích.

Spárovací hmoty ROMPOX jsou svým složením schopny odolat i velmi tvrdým venkovním podmínkám. Odolávají mrazu, posypovým solím, vodě i zatížení těžkou silniční dopravou. Spárovací hmoty ROMPOX mají široké spektrum využití dle zátěže v provozu.

Spárovací hmoty ROMPOX jsou velmi dekorativní a svým vzhledem příjemně ozvláštní venkovní cesty..

Společnost HORKA stavební, spol. s r.o. je specialistou na prodej a výstavbu dlažeb, chodníků, komunikací, parků i parkovišť. Ze své dlouholeté praxe můžeme říct, že spárovací hmoty ROMPOX patří svými vlastnostmi k nejlepším na českém trhu. Vzorově vyspárované plochy je možné shlédnout v naší provozovně v Úvalech u Prahy.

ROMPOX spárovací hmoty vhodné pro

  • spárování ploch z přírodního kamene a pro betonové a cihlové dláždění
  • vhodné pro dlažby, které jsou zatěžovány pěším provozem, ideální je použití kolem bazénů
  • rovněž pro plochy s těžkým dopravním zatížením (autobusové zastávky)
  • soukromé i veřejné prostory (jako reference slouží nám. 28. října v Hradci Králové)
  • úzké i široké spáry, možno využít i pro svislé plochy

Vezměte v úvahu letité zkušenosti, odborná stanoviska výzkumu a vývoje a především kladné ohlasy stran klientů a přesvědčte se sami o výhodách pryskyřičné spárovací hmoty ROMPOX. Jedná se o německý výrobek, který je na trhu v Německu již 25 let a prochází neustálou modernizací.

Máte-li jakékoliv dotazy nebo požadavky, kontaktujte nás prosím, rádi se vám budeme věnovat.